Mūsu programmas

Bernudārzs

Piedāvājam pirmsskolas izglītības iestādes audzekņiem ar spēles palīdzību apgūt programmēšanu, algoritmizāciju, pirmos soļus matemātikā un angļu valodā, kā arī citas ikdienas prasmes. Katru nodarbību jauns mācību materiāls.

Skola

Jūsu bērns iemācīsies likt kopā robotus pēc instrukcijas, bet ar praksi – izgudrojot tos pats, kā arī programmēt robotus pēc saviem uzskatiem. Bērni strādās gan individuāli, gan nelielās grupās, kur iemācīsies sadalīt pienākumus, komunicēt savā starpā, rast radošus uzdevuma risinājumus, veidot reālo objektu un parādību modeļus.

Interešu centrs

Piedāvājam Jūms un jūsu bērniem apmeklēt nodarbības ne vien skolā, bet arī ārpus tās. Izmanto iespēju apgūt jaunās zināšanas izstrādājot projektus mūsu temātiskajos interešu centros.Mūsu izglītojošās robottehnikas pulciņš palīdzēs bērnam noformēt priekšstatu par lietu uzbūvi un mehāniku, kā arī iemācīs būt rūpīgam un precīzam.

Mēs:

  • Stimulējam, un atbalstam bērna vēlmi izzināt un attīstīties;
  • Mācām viņam mācīties;
  • Palīdzam attīstīt lietderīgas iemaņas, piemēram, izpildīt uzsākto uzdevumu līdz galam, nepametot pusceļā;
  • Attīstām prasmi strādāt komandā un būt tolerantam pret apkārtējiem;
  • Palīdzam realizēt savu velmi pēc pašapliecināšanās;
  • Mācām kārtības svarīgumu un nepieciešamību.

Interesants un izglītojošs konstruktors:

Stundu laikā mēs izmantojam specializētos LEGO konstruktorus, kurus nav iespējams iegādāties parastā veikalā. Komplekti tika veidoti izmantošanai izglītības iestādēs. Protams, mūsdienās visu var atrast internetā, bet vai šāds pirkums būs pamatots un vai palīdzēs sasniegt tādu pašu rezultātu, kā pēc mūsu nodarbību apmeklēšanas? Jebkura interese ir jāpastiprina ar pozitīvu iedarbi no malas. Patstāvīga modeles konstruēšana mājas apstākļos negarantē tādu pašu rezultātu, jo:
- Nav pārdomātas sistēmas;
- Nav nostādīti reāli un sasniedzami mērķi;
- Komplekta tūlītēja pieejamība pazemina tā vērtību bērna acīs.

Mēs zinām

Katras nodarbības sākumā ir ārkārtīgi svarīgi nostādīt bērnam mērķi. Mērķa sasniegšana garantē mācību procesa uzlabošanu, sniedz bērnam motivāciju tālākai apmācībai. Pievienosim klāt rūpīgu attieksmi pret bērna interesēm un izglītojoši-apmācošo elementu mini spēļu veidā, dažādu reālajā dzīvē sastopamu mehānismu veidošanu, mijiedarbību ar vienaudžiem. Gala rezultātā mēs iegūstam spēcīgu izglītības instrumentu, kas motivēs Jūsu bērnu iekarot jaunas virsotnes!

Copyright © 2018 AlfaRobot.lv. All rights reserved